Hakkımızda

Hakkımızda

SMT Makine ; 15 yılı aşan üretimi boyunca uzman kadrosuyla,Türkiye’de ilk defa kayış ve kasnağı bir arada,mühendislik hizmeti ve teknik desteğiyle profesyonel anlamda sunan tek firmadır. Geniş ürün yelpazesi,ekonomik ve teknik çözümler ilkesi ile transmisyon sorunlarınıza kesin çözüm getirmek amacıyla kurulmuştur.

     Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite,hizmet,zamanında teslim,cazip fiyat ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetidir.Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan firmamız;  kayışta SMT BELT , kasnakta SMT PULLEY olarak kendi markamızla iç ve dış piyasada ürün garantisi ile,müşterilerine geniş ürün yelpazesinin yanı sıra teknik çözümler de sunmaktadır. Triger kasnak , Zincir dişli , Modül dişli, Burçlu Poly V kayış Kasnağı,V kayış kasnağı, her biri alanında tecrübeli elemanlarla CNC makinelerde dünya standartlarında imal edilmektedir.

ÜRÜN YELPAZEMİZ :

Triger Kasnaklar, V Kasnaklar, Poly V Kasnaklar, Motor Gergi Rayları, Kaplinler, Kilitli Burçlar, Varyatör Kasnaklar, Zincir Dişliler,Modül Dişliler, Konveyör Bantlar, Silindir Sargı Bantları, Düz Kayışlar, Triger Kayışlar,V Kayışlar, Poly V Kayışlar, Varyatör Kayışları, Kaplamalı Özel Profilli Kayışlar, Açık Uçlu Kayışlar...

SMT Makine olarak hedefimiz daima kaliteli ve güvenilir bir firma olarak örnek gösterilen bir marka yaratmaktır.

MİSYON: Mühendislik hizmetleri ve yenilikçi uygulamalarla , sürekli iyileştirmeyi ilke edinerek,müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürün ve hizmet sunmak.

VİZYON: Girişimcilik,yenilikcilik ve güvenilirlilik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla;müşteri memnuniyeti ve üretimde kaliteyi harmanlayarak ülkemizde ve dünyada hizmet sunduğumuz tüm sektörler için örnek gösterilen bir marka yaratmak.